Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Transmisje na żywo z drona - Strony Internetowe Szczecin | FabrykaStron.eu

Transmisje na żywo z drona

Filmowanie dronem w Szczecinie – transmisje na żywo (live)

Żyjemy w takim wieku, gdzie rozwój technologii wciąż wzrasta zmieniając nasze potrzeby i wymagania. Obecnie będąc w dowolnym miejscu czy czasie przy użyciu smartfonów, laptopów z dostępem do Internetu, możemy być na bieżąco ze wszelkimi informacjami i newsami, a co najistotniejsze możemy bezpośrednio uczestniczyć w ważnych wydarzeniach, konferencjach czy eventach bez ruszania się z miejsca.

Wychodząc z propozycją i niezwykle ciekawą ofertą dla naszych Klientów firma FabrykaStronn.eu przygotowała usługę profesjonalnej realizacji filmów z drona na żywo z różnorodnych miejsc, koncertów, imprez sportowych i wydarzeń w plenerze. Działamy na terenie całego woj. zachodniopomorskiego. Możemy zagwarantować kompletną obsługę transmisji online (videostreaming) w jakości HD (High Definition), polegającą na przekazie w czasie rzeczywistym obrazu i dźwięku do Internetu.

 transmisje

Warto wiedzieć, że dobrze i rzetelnie przeprowadzona transmisja na żywo może być znaczącą reklamą dla danej firmy czy też instytucji, gdyż trafia ona bezpośrednio do szerokiego grona odbiorców. Transmisja online to idealna alternatywa i forma odbioru dla osób, które z pewnych względów nie mogą być w określonym miejscu, natomiast przekaz obrazu wraz z dźwiękiem za pomocą Internetu w czasie rzeczywistym będzie dla nich ułatwieniem i znakomitą formą przekazu i pomocy.

Nowoczesne zaplecze sprzętowe i realizacja filmów w jakości Full HD

Dzięki nabytemu doświadczeniu i wysokiej jakości sprzętowi do nagrywania nasza firma FabrykaStron.eu jest w stanie podjąć się każdego wyzwania. Jesteśmy przekonani, że nasze transmisje na żywo z drona spełnią oczekiwania naszych Klientów otwierając im wiele drzwi i dając mnóstwo możliwości. Transmitowane relacje na żywo są niesamowitą opcją, w której może uczestniczyć sporo osób praktycznie z każdego miejsca na świecie.  Filmowanie z lotu ptaka pozwala uzyskać zadziwiające efekty, zapewnić niesamowite zdjęcia z innych ujęć i możliwość przedstawienia atrakcyjnych widoków widzianych z góry. Główne korzyści płynące z filmowania dronem to:

  • Efektywne i niepowtarzalne zdjęcia z góry
  • Świetna jakość obrazu, intensywne barwy
  • Precyzyjne oddanie detali
  • Ujęcia panoramiczne
  • Nagrania z zupełnie nowej perspektywy
  • Możliwości wykorzystania sprzętu na imprezach masowych

Jeśli potrzebują Państwo możliwości bezpośredniej relacji z danego wydarzenia dotrzemy na miejsce tak szybko jak to tylko jest możliwe nagrywając i przekazując nagranie natychmiastowo do sieci. Dzięki profesjonalnemu zapleczu sprzętowemu mamy możliwość przeprowadzanie realizacji w jakośc Full HD. Nasze transmisje są wyraziste i doskonale słyszalne. Posiadamy najlepszej jakości sprzęt. Trzy kamerki, (jedna z powietrza, dwie naziemne) dzięki, którym możemy przełączać się pomiędzy obrazami i wykonywać profesjonalne nagranie z różnych perspektyw. Warto pamiętać o tym, że jakość nagrania dopasowuje się automatycznie do sprzętu odbiorcy.

Szczegółowo badamy zapotrzebowania naszych Klientów dopasowując się do ich oczekiwań. Produkcje i transmisje na żywo z drona wykonujemy zarówno dla osób prywatnych jak i różnego rodzaju firm. Wszystkie nasze realizacje wykonywane są ze szczególną starannością od początku do końca. Filmowanie dronem to znakomita alternatywa i możliwość pokazania rzeczywistości z zupełnie innej perspektywy. Na bieżąco monitorujemy sytuację, a przed rozpoczęciem realizacji testujemy cały sprzęt użyty do streamingu HD, sprawdzamy poprawność łącz internetowych i wszystkich urządzeń. Kompleksowa realizacja i stabilna transmisja na żywo z drona to niewątpliwie jedna z profesjonalnych usług świadczonych przez naszą firmą FabrykaStron.eu.


Oferujemy pozycjonowanie * w cenie od 800 PLN na rok.

Produkujemy kompleksowe kampanie SEO i wizerunkowe, zawierające katalogowanie, umieszczanie treści na Facebooku i Google+ oraz tworzenie zapleczy pozycjonerskich i artykułów sponsorowanych.

Realizujemy transmisje na żywo w Szczecinie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala na wysoką jakość usług.
Loty dronem - w ofercie filmowanie dronem w Szczecinie oraz zdjęcia z drona. W usługach transmisje na żywo na fb oraz YouTube - transmisje z drona w Szczecinie i kamer stacjonarnych.
Kompleksowa obsługa w korzystnej cenie.

ZOBACZ PRZYKŁADY WYKONANYCH POZYCJONOWAŃ

FabrykaStron.eu w ramach działalności wykonuje: strony internetowe w Szczecinie, tanie pozycjonowanie oraz sklepy internetowe. Służymy fachowym doradztwem.
Strony z panelem zarządzania treścią CMS są łatwe w obsłudze. Zapraszamy!

* pakiet pozycjonowania strony internetowej na wiele fraz na pierwsze miejsca w Google