Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Filmy i zdjęcia z drona - Strony Internetowe Szczecin | FabrykaStron.eu

Filmy i zdjęcia z drona

drone(3)Filmowanie z drona w Szczecinie – wysoka jakość obrazu

Z dumą prezentujemy Państwu nasze realizacje, zdjęcia i filmy wykonane z udziałem naszego nowoczesnego sprzętu. Dzięki powietrznemu statkowi bez załogi powszechnie nazywanego dronem możemy zaoferować kompleksową obsługę z zakresu filmowania i tworzenia zdjęć najwyższej jakości. Często w życiu zdarzają się momenty, czy też sytuacje, które wymagają większego obszaru i zupełnie innego spojrzenia na rzeczywistość. Nie zawsze jest ono proste i możliwe do zarejestrowania z jednego miejsca czy też położenia. Dlatego filmy i ujęcia z drona stają się coraz bardziej popularne i pożądane wśród uczestników wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i uroczystości okolicznościach organizowanym na „świeżym powietrzu”.

Nasze realizacje charakteryzuję się wysoką jakością i perfekcyjnym wykonaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy ze stuprocentowym zaangażowaniem i precyzyjną dokładnością. Na swoim koncie posiadamy wiele unikalnych i wyjątkowych filmów, których wykonanie i fragmenty udostępniamy poniżej. Zarejestrowane filmy przy udziale trzech profesjonalnych kamer (dwie naziemne, jedna z powietrza) pozwalają na uzyskanie niesamowitych i niepowtarzalnych ujęć. Stworzone przez naszą firmę FabrykaStron.eu materiały filmowe i zdjęciowe oparte są o obrazy klasyczne tzw. „naziemne”, jak również o te oryginalne z „lotu ptaka” Gwarantujemy doskonały efekt naszych realizacji. Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych filmów i zdjęć.


Oferujemy pozycjonowanie * w cenie od 800 PLN na rok.

Produkujemy kompleksowe kampanie SEO i wizerunkowe, zawierające katalogowanie, umieszczanie treści na Facebooku i Google+ oraz tworzenie zapleczy pozycjonerskich i artykułów sponsorowanych.

Realizujemy transmisje na żywo w Szczecinie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala na wysoką jakość usług.
Loty dronem - w ofercie filmowanie dronem w Szczecinie oraz zdjęcia z drona. W usługach transmisje na żywo na fb oraz YouTube - transmisje z drona w Szczecinie i kamer stacjonarnych.
Kompleksowa obsługa w korzystnej cenie.

ZOBACZ PRZYKŁADY WYKONANYCH POZYCJONOWAŃ

FabrykaStron.eu w ramach działalności wykonuje: strony internetowe w Szczecinie, tanie pozycjonowanie oraz sklepy internetowe. Służymy fachowym doradztwem.
Strony z panelem zarządzania treścią CMS są łatwe w obsłudze. Zapraszamy!

* pakiet pozycjonowania strony internetowej na wiele fraz na pierwsze miejsca w Google