Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Regulamin - Strony Internetowe Szczecin | FabrykaStron.eu

Regulamin świadczenia usług

Regulamin FabrykaStron.eu

 • Klient = Zleceniodawca
 • FabrykaStron.eu Marcin Drogosz = Zleceniobiorca
 • Strona internetowa, wizytówka, witryna, sklep internetowy, portal = Usługa, zlecenie

§ 1

Wykonywanie, pozycjonowanie stron, hosting

 1. Zleceniodawca określa tematykę strony, nazwy zakładek w menu oraz jest ustala ze Zleceniobiorcą grafikę (wygląd) strony. Przy wyborze ty określane są też funkcjonalności, od których zależna jest cena wykonania strony.
 2. Wraz z wykonaniem strony Zleceniodawca jednocześnie zleca usługi pozycjonowania (w wyjątkowych przypadkach Zleceniobiorca wykonuje stronę bez pozycjonowania).
 3. Zleceniobiorca otwiera projekt po opłaceniu przez Zleceniodawcę kwoty w wysokości nie mniejszej niż 30% wartości usługi (łącznej za wykonanie strony, pozycjonowanie i hosting), płatnej na podstawie wystawionej faktury.
 4. Otwarcie Zlecenia i zapłata 30% wartości usługi jest równoznaczna z ostateczną akceptacją warunków wykonania usługi. Znacząco odbiegające od ustaleń zmiany podwyższają cenę usługi.
 5. Po zaakceptowaniu przez Klienta ostatecznego wykonania zlecenia, Zleceniobiorca wystawia fakturę końcową. Od tego momentu startuje okres rozliczeniowy usług SEO.
 6. Termin wykonania zlecenia może ulec zmianie w przypadku nie dostarczenia przez Klienta materiałów do wykonania strony lub dostarczenia ich w nieodpowiedniej jakości (teksty, zdjęcia, grafiki).
 7. Po wykonaniu strony wszelkie zmiany czy poszerzenie jej treści/zakresu są płatne dodatkowo. Opłata ta jest pobierana po wykonaniu pracy w wysokości 30 PLN brutto za każdą rozpoczętą godzinę.
 8. Bieżące administrowanie stroną i drobne zmiany (adres, telefon itp.) są bezpłatne.

§ 2
Bieżące pozycjonowanie i utrzymanie strony

 1. Opłata za pozycjonowanie jest ustalana z góry przy otwarciu zlecenia. Cena za pozycjonowanie jest ustalana indywidualnie w zależności od fraz i zasięgu pozycjonowania. Cena ta nie zmienia się w trakcie roku.
 2. Kolejne opłaty Klient ponosi z góry za kolejne okresy rozliczeniowe w formie rocznego abonamentu za utrzymanie strony. Jest on opłacany z góry i nie ma możliwości zwrotu wykupionego abonamentu w trakcie okresu rozliczeniowego.
 3. Na koniec każdego roku usług SEO Zleceniobiorca przedstawia Zleceniodawcy raport wyników pozycjonowania.
 4. Wraz z coroczną opłatą za SEO Klient płaci za hosting na serwerze Zleceniobiorcy (opłata z góry za rok).
 5. Okres wypowiedzenia usług pozycjonowania oraz hostingu wynosi 1 rok od ostatniego dnia bieżącego okresu rozliczeniowego.

§ 3
Rezygnacja z usług

 1. Klient ma prawo odstąpić od wykonania usługi, w takim wypadku kwota 30% opłacona na początku, nie podlega zwrotowi. Klient musi również proporcjonalnie zapłacić za pracę wykonaną do chwili rezygnacji z usługi (zgodnie z art. 746 k.c.)
 2. Okres wypowiedzenia usług pozycjonowania oraz hostingu w kolejnych okresach rozliczeniowych wynosi 1 rok od ostatniego dnia bieżącego okresu rozliczeniowego. Możliwe jest skrócenie okresu wypowiedzenia w indywidualnych przypadkach za porozumieniem stron.

§ 4
Postanowienia końcowe

 1. Klient zlecając usługi Zleceniobiorcy, tym samym akceptuje powyższy Regulamin.
 2. Opłacenie faktury za usługi oznacza akceptację wykonanego zlecenia.
 3. Na koniec każdego roku usług SEO Zleceniobiorca przedstawia Zleceniodawcy raport wyników pozycjonowania.
 4. Nieopłacenie wystawionych przez Zleceniodawcę faktur za wykonanie strony, bądź odnawiających pozycjonowanie, hosting i obsługę strony, skutkuje zablokowaniem dostępu do strony do czasu uregulowania należności.
 5. Regulamin niniejszy ważny jest od 1 stycznia 2013 r.

Oferujemy pozycjonowanie * w cenie od 800 PLN na rok.

Produkujemy kompleksowe kampanie SEO i wizerunkowe, zawierające katalogowanie, umieszczanie treści na Facebooku i Google+ oraz tworzenie zapleczy pozycjonerskich i artykułów sponsorowanych.

Realizujemy transmisje na żywo w Szczecinie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala na wysoką jakość usług.
Loty dronem - w ofercie filmowanie dronem w Szczecinie oraz zdjęcia z drona. W usługach transmisje na żywo na fb oraz YouTube - transmisje z drona w Szczecinie i kamer stacjonarnych.
Kompleksowa obsługa w korzystnej cenie.

ZOBACZ PRZYKŁADY WYKONANYCH POZYCJONOWAŃ

FabrykaStron.eu w ramach działalności wykonuje: strony internetowe w Szczecinie, tanie pozycjonowanie oraz sklepy internetowe. Służymy fachowym doradztwem.
Strony z panelem zarządzania treścią CMS są łatwe w obsłudze. Zapraszamy!

* pakiet pozycjonowania strony internetowej na wiele fraz na pierwsze miejsca w Google