Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Zdjęcia z drona - Strony Internetowe Szczecin | FabrykaStron.eu

Zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona w Szczecinie - fotografia lotnicza

Do niedawna zdjęcia z lotu ptaka były trudne do wykonania, lecz obecnie dzięki wykorzystaniu dronów, jest to usługa bardziej dostępna, włączywszy w to zarówno Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju firmy. Warto zaznaczyć, że koszt zrobienia zdjęć z wysokości, nie jest wygórowany, choć wymaga użycia specjalnego sprzętu.

Zaletą użycia dronów do wykonywania fotografii z wysokości, jest fakt że mają możliwość swobodnego zawisu i ruch w ściśle określonym kierunku. Ponadto podgląd na kadrowaną sceną pozwala na uchwycenie konkretnego obrazu  i zrobienie ujęcia trafiającego w sedno. FabrykaStron.eu posiada w swojej ofercie wykonywania zdjęć z drona, wykorzystując sprawdzony i solidny sprzęt. Umiejętność sprawnego operowania statkiem z kamerą, sprawia, ze Klienci mogą liczyć na fotografie z wyjątkowymi ujęciami.

 zdjecia

Fotografowanie wysokościowe przy wykorzystaniu drona znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach, np.

  • Reklamie i marketingu
  • Kartografii
  • Dokumentowaniu wydarzeń
  • Dokumentowanie imprez i eventów
  • W celach prywatnych

Zdjęcia jakie oferujemy są w wysokiej rozdzielczości, w razie potrzeby mogą być drukowane w dużym formacie i wykorzystane do tworzenia plakatów czy banerów. Zdjęcia wykonane z wysokości, z całą pewnością będą niepowtarzalne i pomogą przyciągnąć uwagę.

Fotografie z wysokości - niebanalne ujęcia

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich poszukujących ciekawych i nieszablonowych rozwiązań, zapewniając że nie zawiedziemy oczekiwań naszych Klientów. Zdjęcia z drona w Szczecinie to usługa, której nie da się jednoznacznie wycenić, bowiem uzależniona jest od kilku czynników, m.in. lokalizacji, pory, warunków atmosferycznych, ilości ujęć, ilości sesji, itp.  Wszystkie zlecenia są szczegółowo omawiane, aby w stu procentach odpowiadały potrzebom Zleceniodawców.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wykonania zdjęć z drona, gwarantujemy współpracę w przyjemnej atmosferze i korzystne ceny. Efektywne zdjęcia z drona, to sposób na uwiecznienie ważnych wydarzeń z innej perspektywy. Zapraszamy do kontaktu!


Oferujemy pozycjonowanie * w cenie od 800 PLN na rok.

Produkujemy kompleksowe kampanie SEO i wizerunkowe, zawierające katalogowanie, umieszczanie treści na Facebooku i Google+ oraz tworzenie zapleczy pozycjonerskich i artykułów sponsorowanych.

Realizujemy transmisje na żywo w Szczecinie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala na wysoką jakość usług.
Loty dronem - w ofercie filmowanie dronem w Szczecinie oraz zdjęcia z drona. W usługach transmisje na żywo na fb oraz YouTube - transmisje z drona w Szczecinie i kamer stacjonarnych.
Kompleksowa obsługa w korzystnej cenie.

ZOBACZ PRZYKŁADY WYKONANYCH POZYCJONOWAŃ

FabrykaStron.eu w ramach działalności wykonuje: strony internetowe w Szczecinie, tanie pozycjonowanie oraz sklepy internetowe. Służymy fachowym doradztwem.
Strony z panelem zarządzania treścią CMS są łatwe w obsłudze. Zapraszamy!

* pakiet pozycjonowania strony internetowej na wiele fraz na pierwsze miejsca w Google