Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Filmy z drona - Strony Internetowe Szczecin | FabrykaStron.eu

Filmy z drona

filmy z dronaFilmowanie z powietrza z wykorzystaniem drona

FabrykaStron do swojej oferty wprowadziła usługę filmowania z powietrza z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego, potocznie nazywanego dronem. Daje to możliwość nagrania unikalnych filmów z miejsc, gdzie nie ma innego sposobu na dotarcie.

Filmowanie z perspektywy lotu ptaka to znana już wcześniej forma, jednakże wcześniej wykorzystywano do tego celu dużo większe i nie tak mobilne urządzenia i środki, m.in. balony, helikoptery czy dźwigi. Wszystko to nie dawało takich rezultatów i możliwości, jakie daje dron wyposażony w kamerę. Niewielkie rozmiary drona pozwalają mu na sfilmowanie miejsc trudno dostępnych, to większa precyzja sterowania, oszałamiające efekty i stosunkowo niższe koszty.

 filmowanie

Zaletą filmowania z drona  jest możność zarejestrowania przestrzeni z lotu ptaka, objęcie dużego obszaru, co jest przydatne w wielu sytuacjach. Wykonywane przez nas filmy są w wysokiej jakości,  gdyż posługujemy się profesjonalnym sprzętem, przeznaczonym do tego rodzaju zadań. Do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy.
Nasze filmy nagrane z użyciem drona mogą posłużyć do:

  • Stworzenia  prezentacji o działalności firmy
  • Przedstawienia oferty
  • Zarejestrowania uroczystości firmowej
  • Zarejestrowania uroczystości rodzinnej
  • Wykonania wideorelacji z imprez i eventów
  • Wykonania dokumentacji budowlanej
  • Prezentacji do wykorzystania na stronie internetowej
  • I wiele innych

Osoby zainteresowane wykonaniem filmu z wykorzystaniem drona, często skupiają się na kosztach, jakie będą musieli ponieść. Jak najbardziej zdajemy sobie sprawę, że jest to ważny aspekt, jednakże aby jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, musimy najpierw zapoznać się ze złożonością zlecenia.

Filmowanie z drona w Szczecinie

Gwarantujemy, że każdy Klient korzystający z naszych usług, będzie zadowolony z wykonanego filmu, nasyconego przepięknymi ujęciami. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług i współpraca na dogodnych warunkach dla każdej ze stron. Działamy profesjonalnie, dlatego przykładamy wagę do tego, aby wszystko odbywało się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nie pracujemy według jednego ustalonego szablony, staramy się być elastyczni i dopasować do potrzeb Klienta. 


Oferujemy pozycjonowanie * w cenie od 800 PLN na rok.

Produkujemy kompleksowe kampanie SEO i wizerunkowe, zawierające katalogowanie, umieszczanie treści na Facebooku i Google+ oraz tworzenie zapleczy pozycjonerskich i artykułów sponsorowanych.

Realizujemy transmisje na żywo w Szczecinie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala na wysoką jakość usług.
Loty dronem - w ofercie filmowanie dronem w Szczecinie oraz zdjęcia z drona. W usługach transmisje na żywo na fb oraz YouTube - transmisje z drona w Szczecinie i kamer stacjonarnych.
Kompleksowa obsługa w korzystnej cenie.

ZOBACZ PRZYKŁADY WYKONANYCH POZYCJONOWAŃ

FabrykaStron.eu w ramach działalności wykonuje: strony internetowe w Szczecinie, tanie pozycjonowanie oraz sklepy internetowe. Służymy fachowym doradztwem.
Strony z panelem zarządzania treścią CMS są łatwe w obsłudze. Zapraszamy!

* pakiet pozycjonowania strony internetowej na wiele fraz na pierwsze miejsca w Google