Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Cennik - Strony Internetowe Szczecin | FabrykaStron.eu

Cennik usług

Zasady ogólne

Nasz cennik nie jest ściśle określony ponieważ każda strona internetowa jest inna i tworzona jest pod konkretne potrzeby z jakimi przychodzi do nas dany Klient. Cena za wykonanie strony WWW czy sklepu internetowego zależna jest od wielu aspektów, dlatego jest ustalana w każdym przypadku indywidualnie. W cenę jest wliczona kompleksowa obsługa na każdym etapie projektowania, wdrażania i dalszego utrzymania witryny internetowej.

Wszystko ustalamy z Klientem na samym początku, nie ma u nas żadnych ukrytych kosztów czy późniejszych dopłat, które są zaskoczeniem. W momencie otwarcia zlecenia Klient płaci 30% zaliczki ustalonej ceny. Wszystkie usługi Klient wykupuje i opłaca z góry. Bieżące administrowanie stroną i drobne zmiany (adres, telefon itp.) są bezpłatne. Wszelkie zmiany czy poszerzenie treści/zakresu strony są płatne dodatkowo (patrz REGULAMIN).

Cennik FabrykaStron.eu

Usługa Opłata jednorazowa Opłata roczna cykliczna
Strona www od 900 zł ----
Sklep internetowy od 1.500 zł ----
Pozycjonowanie* ---- od 600 zł za pakiet fraz
Hosting* ---- 100 zł

* obowiązuje roczny okres wypowiedzenia liczony od ostatniego dnia bieżącego okresu rozliczeniowego

Bezpłatnie oferujemy:

  • Dowolną ilość kont pocztowych w domenie strony
  • Podstawowe szkolenie obsługi CMS
  • Całoroczny nadzór nad funkcjonowaniem strony, opłatami za domeny, sklep internetowy itp.
  • Dokonywanie drobnych zmian w treści, dodawanie zdjęć do galerii
  • Całoroczną pomoc techniczną
  • Doradztwo np. zakup i transfer domen, kampanie Google AdWords itp.

Należy pamiętać, że również co roku właściciele witryn internetowych muszą ponosić opłaty abonamentowe za wykupione domeny. Opłaty te reguluje się u zewnętrznych operatorów.

Czy warto korzystać z "tanich stron internetowych"?

NIE. DARMOWYCH RÓWNIEŻ NIE.

Strona darmowa lub taka za 300 zł jest najczęściej kompletnie bezużyteczna! Zazwyczaj jest ona stawiana na subdomenie jakiejś firmy, która przy okazji załatwia dla siebie darmowe pozycjonowanie. Późniejsze wypozycjonowanie takiej strony kosztuje tyle, że po wielokroć przebija cenę za wykonanie profesjonalnej strony. Tanie strony WWW nie mają wdrożonych funkcjonalności jak np. pełna integracja z Facebook i Google plus, rozbudowane galerie, zaawansowane formularze, interesujące animacje, rozwijane menu, systemy komentarzy i opinii itd. Do tego często jesteśmy zmuszeni oglądać wyskakujące okienka z denerwującymi reklamami. Podsumowując: można łopatką dziecięcą kopać rów, ale czy nie lepiej zaopatrzyć się w porządny szpadel?

Zdecydowanie odradzam „tanie strony internetowe”.

Zapoznaj się z naszym Regulaminem
Zlecenie usługi oznacza akceptację Regulaminu FabrykaStron.eu

Oferujemy pozycjonowanie * w cenie od 800 PLN na rok.

Produkujemy kompleksowe kampanie SEO i wizerunkowe, zawierające katalogowanie, umieszczanie treści na Facebooku i Google+ oraz tworzenie zapleczy pozycjonerskich i artykułów sponsorowanych.

Realizujemy transmisje na żywo w Szczecinie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala na wysoką jakość usług.
Loty dronem - w ofercie filmowanie dronem w Szczecinie oraz zdjęcia z drona. W usługach transmisje na żywo na fb oraz YouTube - transmisje z drona w Szczecinie i kamer stacjonarnych.
Kompleksowa obsługa w korzystnej cenie.

ZOBACZ PRZYKŁADY WYKONANYCH POZYCJONOWAŃ

FabrykaStron.eu w ramach działalności wykonuje: strony internetowe w Szczecinie, tanie pozycjonowanie oraz sklepy internetowe. Służymy fachowym doradztwem.
Strony z panelem zarządzania treścią CMS są łatwe w obsłudze. Zapraszamy!

* pakiet pozycjonowania strony internetowej na wiele fraz na pierwsze miejsca w Google