Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Transmisje z drona - Strony Internetowe Szczecin | FabrykaStron.eu

Transmisje z drona

Kompleksowa oferta usług z drona w Szczecinie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem świadczącą profesjonalne usługi tworzenia stron i sklepów internetowych. Od niedawna jednak do swojej zróżnicowanej oferty wprowadziliśmy wykonywanie nagrań video oraz robienie zdjęć z powietrza przy użyciu nowoczesnego drona. Spełniając oczekiwania naszych Klientów nieustannie badamy potrzeby rynkowe zwiększając zakres naszych usług i poziom ich wykonywania. Portfolio naszej firmy FabrykaStron.eu Marcin Drogosz stworzone zostało ze względu na różnorodne zapotrzebowanie na imprezy masowe, koncerty, wydarzenia sportowe, weselne i reklamowe.

 transmisja z drona

Z ogromną starannością i masą pomysłów podchodzimy do wykonywania naszych realizacji. Nie każdy ma możliwość zobaczenia obrazu z lotu ptaka, niegdyś takie sytuacje wymagały ogromnych nakładów finansowych i kosztów. W obecnych czasach przy użyciu odpowiedniego sprzętu do filmowania i robienia zdjęć staje się to zupełnie realne i wykonalne. Nagrywanie z drona to doskonała możliwość urozmaicenia efektów i pokazania odbiorcom zupełnie innej rzeczywistości z nowych, wcześniej nieznanych perspektyw. Co można uzyskać nawiązując współpracę z naszą firmą Fabryka Stron.eu?

  • Obraz nagrania w najlepszej jakości Full HD
  • Profesjonalną realizację filmową
  • Efektywne pod względem wizualnym zdjęcia z drona
  • Kompleksową obsługę i terminowe wykonanie zleceń
  • Jakość obrazu automatycznie dostosowaną do sprzętu odbiorców

Naszą ofertę kierujemy do różnego rodzaju firm, instytucji, a także Klientów indywidualnych i osób prywatnych. Poza tworzeniem zdjęć i nagraniami przeprowadzamy, także transmisje na żywo w jakości HD (videostreaming) z różnych wydarzeń i spotkań. Polega ona na bezpośrednim przekazie obrazu rzeczywistego do Internetu. Kompleksowo działamy w plenerze, na terenach Szczecina i okolic.

Filmy i transmisje z drona na wysokim poziomie

Nie od dziś wiadomo, że profesjonalnie przeprowadzona transmisja może być doskonałą formą reklamy dla danej firmy, dlatego tak bardzo zachęcamy wszystkie osoby, które potrzebują fachowego nagrania, teledysku czy video promocji  do skorzystania z naszych usług.

Wykorzystując specjalistyczny sprzęt i zaawansowany pod względem technologicznym dron charakteryzujący się stabilnością lotu oraz perfekcyjną stabilizacją obrazu możemy świadczyć wysokiej jakości nagrania z różnych stron świata. Mamy możliwość przesyłu obrazu w jakość HD do kilku urządzeń jednocześnie. Streamingowe rejestrowanie treści, pełny obrót kamery o 360 stopni, dostosowanie focusa i wiele innych opcji  powodują profesjonalne wykonanie nagrania i transmisji.

Zaplecze sprzętowe jakim dysponujemy to trzy kamerki, z których dwie są naziemne stacjonarne, a trzecia kamerka umieszczona jest w dronie. Dzięki możliwości przełączania obrazów można stworzyć zadziwiająco efektywne nagrania z wszelkiego rodzaju imprez czy ważnych wydarzeń. Kompletujemy, realizujemy i montujemy! Wykonujemy także realizacje streamingowe na platformę Youtube i portale społecznościowe. To co nas wyróżnia to profesjonalizm i terminowość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i skorzystania z naszych usług. Skontaktuj się z nami! Zapewniamy pełną obsługę transmisji na żywo!


Oferujemy pozycjonowanie * w cenie od 800 PLN na rok.

Produkujemy kompleksowe kampanie SEO i wizerunkowe, zawierające katalogowanie, umieszczanie treści na Facebooku i Google+ oraz tworzenie zapleczy pozycjonerskich i artykułów sponsorowanych.

Realizujemy transmisje na żywo w Szczecinie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala na wysoką jakość usług.
Loty dronem - w ofercie filmowanie dronem w Szczecinie oraz zdjęcia z drona. W usługach transmisje na żywo na fb oraz YouTube - transmisje z drona w Szczecinie i kamer stacjonarnych.
Kompleksowa obsługa w korzystnej cenie.

ZOBACZ PRZYKŁADY WYKONANYCH POZYCJONOWAŃ

FabrykaStron.eu w ramach działalności wykonuje: strony internetowe w Szczecinie, tanie pozycjonowanie oraz sklepy internetowe. Służymy fachowym doradztwem.
Strony z panelem zarządzania treścią CMS są łatwe w obsłudze. Zapraszamy!

* pakiet pozycjonowania strony internetowej na wiele fraz na pierwsze miejsca w Google