Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 471
Live fb - YouTube - Strony Internetowe Szczecin | FabrykaStron.eu

Live fb - YouTube

Transmisje internetowe na żywo

Nasza rodzinna firma FabrykaStron.eu dołączyła do swojej oferty prowadzenie transmisji na Facebook oraz YouTube. Duża ilość zleceń, pozwoliła nam na rozwinięcie działalności i zakup sprzętu do prowadzenia transmisji internetowych. Posiadamy dwie kamery stacjonarne nagrywające w rozdzielczości full HD i HD oraz drona z kamerą transmitującą w rozdzielczości HD. Trzeba jednak wiedzieć, że zarówno portal społecznościowy Facebook, jak i YouTube z automatu wyświetlają filmy i transmisje w słabszej rozdzielczości, a odbiorca może ustawić własne parametry, dopasowując je do mocy sprzętu jaki użytkuje. 

Transmisje na żywo pozwalają na dotarcie do osób mieszkających w różnych miejscach na świecie, oddzielonych od siebie kilometrami. Tym sposobem, możemy zaprezentować się przed naprawdę dużym gronem odbiorców. Transmitujemy obraz z trzech kamer, w razie potrzeby przełączając obrazy z różnych ujęć, co jest szczególnie istotne przy większych imprezach, gdzie wiele się dzieje w kilku rzeczach równocześnie.

 transmisja na portale

Ważną kwestią jest ustalenie na samym początku wszystkich szczegółów dotyczących zlecenia. Pozwala to na dobre przygotowanie i transmisję dopiętą na ostatni guzik. Pracujemy w trzech krokach:

  • Planowanie
  • Testowanie
  • Działanie

Planowanie polega na przygotowaniu poszczególnych etapów transmisji. Wejść poszczególnych rozmówców, filmowania z zewnątrz, użycia rekwizytów czy prezentacji. Przygotowujemy wszystkie materiały potrzebne podczas transmisji. Nie warto zdawać się na przypadek, dlatego przed właściwą transmisją przeprowadzamy test, sprawdzamy działanie łącz internetowych, kamer i mikrofonów.

Profesjonalne przygotowanie pozwala na uniknięcie „wpadek” i płynny przebieg transmisji. Trzymamy rękę na pulsie, na bieżąco monitorując całą sytuację, zarówno w miejscu realizacji, jak i na serwerach.

Rejestrowanie transmisji

Każdą transmisję internetową możemy zarejestrować, w postaci materiału filmowego. W razie potrzeby, na życzenie Klienta z filmu możemy wyodrębnić ważniejsze materiały i zmontować krótki film, który posłuży np. jako prezentacja reklamowa. Posiadamy sprzęt i umiejętności, do tego, aby działać kompleksowo. Prowadzenie transmisji wymaga od nas elastyczności i dopasowania się do Klienta. Mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i doradztwo.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do współpracy. Przeprowadzimy transmisję na Facebook lub YouTube, która zgromadzi przed ekrany wiele osób. Z całą pewnością nie zawiedziemy Państwa oczekiwań. Tworzymy także strony i sklepy internetowe. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi usługami i kontaktu.


Oferujemy pozycjonowanie * w cenie od 800 PLN na rok.

Produkujemy kompleksowe kampanie SEO i wizerunkowe, zawierające katalogowanie, umieszczanie treści na Facebooku i Google+ oraz tworzenie zapleczy pozycjonerskich i artykułów sponsorowanych.

Realizujemy transmisje na żywo w Szczecinie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala na wysoką jakość usług.
Loty dronem - w ofercie filmowanie dronem w Szczecinie oraz zdjęcia z drona. W usługach transmisje na żywo na fb oraz YouTube - transmisje z drona w Szczecinie i kamer stacjonarnych.
Kompleksowa obsługa w korzystnej cenie.

ZOBACZ PRZYKŁADY WYKONANYCH POZYCJONOWAŃ

FabrykaStron.eu w ramach działalności wykonuje: strony internetowe w Szczecinie, tanie pozycjonowanie oraz sklepy internetowe. Służymy fachowym doradztwem.
Strony z panelem zarządzania treścią CMS są łatwe w obsłudze. Zapraszamy!

* pakiet pozycjonowania strony internetowej na wiele fraz na pierwsze miejsca w Google