Jak wzbogacić strony internetowe

Projektowanie stron internetowych to skomplikowana sprawa. W dzisiejszych czasach trzeba znaleźć kompromis między dostosowaniem strony do wymagań robotów wyszukiwarek, odpowiednią lekkością strony, tak żeby użytkownik mógł czuć się na stronie komfortowo. Do tego wiadomo, że użytkownicy wymagają również bardziej estetycznych stron, które nie tylko posiadają merytoryczne informacje, ale po prostu mogą też cieszyć nasze oko.

Czasy, w których strony internetowe składały się jedynie z samego tekstu dawno przeminęły. Nie tylko szablon musi być w odpowiedni sposób dopracowany, ale chodzi również o ciekawe grafiki, które będą współgrały z zamieszczoną na stronach internetowych treścią. Pozostaje oczywiście pytanie, skąd brać odpowiednie zdjęcia, czy grafiki, które przyciągną uwagę czytelników i zachęcą ich do pozostawania na naszej stronie internetowej. Jeśli sami zajęlibyśmy się ich tworzeniem to wiadomo, że zajęłoby to nam mnóstwo naszego czasu, bo to przecież jasne, że każda grafika musi być dokładnie dopasowana do określonego tekstu. Jakość takiej grafiki musi być bardzo wysoka, ale nie należy zapominać również o tym, żeby zdjęcia nie obciążały zbyt mocno strony, bo jeśli strona będzie się długo ładowała, użytkownicy mogą szybko rezygnować. W takiej sytuacji lepiej, szybciej i taniej skorzystać z odpowiednich banków zdjęć stockowych, których na rynku mamy dosyć coraz więcej.

Przykładem może być Depositphotos.com czyli zagraniczny bank zdjęć stockowych z polską wersją językową stroną i bazą ponad 12 milionów zdjęć stockowcyh. Tak rozbudowana baza gwarantuję nam możliwość dopasowania takich zdjęć, które akurat są nam potrzebne. Na strony internetowe wystarczą nam zdjęcia w niskiej rozdzielczości, które możemy kupić już od 0,8 dolara w przypadku zakupów za kredyty. Do dyspozycji mamy również odpowiednie plany abonamentowe, dzięki którym kupowanie staje się znacznie tańsze, ale jest to lepsza opcja, gdy mamy większe zapotrzebowanie na Stocki. W Depositphotos możemy znaleźć zdjęcia, grafiki komputerowe, a również krótkie filmiki, które również mogą wzbogacać nasze strony internetowe

Oferujemy pozycjonowanie* w cenie od 300 PLN na rok
Tworzymy zaplecza pozycjonujące SEO do stron
* pakiet pozycjonowania stony internetowej na wiele fraz na pierwsze miejsca w Google

Strony internetowe w Szczecinie. Strony z panelem zarządzania treścią CMS.
Tanie pozycjonowanie w Szczecie. Sklepy internetowe Szczecin.

Fabryka Stron Szczecin